O nas

GoodBax

Kilka słów o nas

Goodbax to efekt spotkania żywiołów. Ludzi, którzy stworzyli firmę z pasji, przepełnili wyrzeczeniami, utrzymali w wizji electro przyszłości. Ludzi, którzy mimo przeszkód, wiatru w oczy i chronicznego zmęczenia pokazali siłę! Ludzi, którzy dzięki swej decentracji i umiejętności słuchania podejmują współpracę z jednostkami pokrewnymi, która ma na celu stworzenie polskiej potęgi produktów w systemie electro mobilności.

Idąc z duchem czasu Firma goodbax stworzyła produkt „Kariwa” , Który niczym efekt domina zachwyca kolejno coraz większą liczbę potencjalnych odbiorców, wywołując euforyczne tsunami „Kariwa” jest w stanie wywołać trzęsienie w electro świecie. Jej podwójne oblicze nie jest przypadkowe. Off-roadowa wersja to propozycja dla fanów mocnych wrażeń. Poprzez swoją moc, zasięg i bezszumową jazdę jest idealnym, potencjalnym wyposażeniem służb mundurowych takich jak straż graniczna. Tuż po erupcji i gwałtownym wybuchu, dzięki modułowości rower stać się może nieodzownym partnerem dalekich plenerowych wypraw.

Rafał

Od wielu lat pasjonat i miłośnik metalowych konstrukcji rowerowych. Jako nastolatek testował dostępne na rynku rowery wyczynowe. Pierwsze konstrukcje, którymi były ramy trialowe spawał w wieku dwudziestu lat. Dopiero w dobie elektryfikacji postanowił stworzyć własną markę.

Tomasz

Kreatywny wizjoner, konstruktor. Człowiek który nie uznaje słowa “niemożliwe”. Rowery elektryczne to miłość od pierwszego wejrzenia, pierwszej jazdy. Współzałożyciel marki, twórca znaku graficznego i nazwy produktu.